Bukmacherzy bez dowodu. Gdzie obstawiać bez rejestracji?

Czy do obstawienia zakładu bukmacherskiego musimy być posiadaczami zweryfikowanego konta gracza? Którzy bukmacherzy umożliwiają utworzenie konta tymczasowego? Szukasz bukmachera bez weryfikacji? Przeczytaj, gdzie obstawiać mecze bez wysyłania skanu dowodu. 

Jak grać bez dowodu? Bukmacher bez weryfikacji


Gracze z dłuższym stażem w bukmacherce na pewno pamiętają czasy, kiedy aby zagrać swój pierwszy zakład u bukmachera musieli w pełni zweryfikować swoje konto gracza. Co składa się na weryfikację? Podanie wszystkich danych osobowych, teleadresowych, finansowych i oczywiście przesłanie skanu lub zdjęcia dowodu osobistego. Po wypełnieniu wszystkich wymaganych pól gracz musiał czekać, aż jego konto zostanie zaakceptowane, a on sam będzie już pełnoprawnym klientem danego bukmachera. Od jakiegoś czasu bukmacherzy pozwalają na obstawianie pierwszych kuponów bez konieczności podawania wszystkich danych, czy też wysyłania skanów swojego dokumentu tożsamości. Pamiętajmy jednak, że dedykowane nowym użytkownikom kody do bukmachera mogą nie zostać aktywowane dla userów z kontem tymczasowym. 

bukmacherzy bez dowodu, obstawianie bez rejestracji

Rejestracja tymczasowa, czyli rejestracja bez dowodu


Wybrani bukmacherzy pozwalają na tzw. “rejestrację bez dowodu”, czyli rejestrację tymczasową. Pozwala ona na zarejestrowanie się u bukmachera bez wysyłania skanów dowodu tożsamości. Graczy, którzy mają wątpliwości, czy jest to rozwiązanie legalne, uspokajamy - tak, jest to całkowicie legalne. Bukmacherzy wdrożyli do swoich serwisów szybką rejestrację, aby dać szansę wszystkim tym, którzy chcą przetestować ich usługi. Typer, który nie jest zdecydowany, czy zostanie u danego buka na dłużej, może wypróbować jego ofertę, zanim przekaże wszystkie swoje dane. 

Jak założyć konto tymczasowe? Obstawianie meczów bez rejestracji


Założenie konta i rejestracja bez dowodu są bardzo proste. Zarezerwuj sobie na to jakieś 2-3 minutki. Jesteśmy przekonani, że zajmie Ci ona tylko chwilę. Przede wszystkim zdecyduj, u jakiego bukmachera chcesz zacząć obstawiać. Następnie, kliknij w button “Rejestracja”, który przeniesie Cię do panelu rejestracji. Formularz rejestracyjny będzie krótszy niż standardowy. Przygotuj się na podanie wymienionych danych: imię, nazwisko, nr telefonu i adres e-mail. Niektórzy bukmacherzy wymagają na tym etapie podania również numeru PESEL. Po poprawnym wprowadzeniu danych Twoje konto jest już zarejestrowane. Chcąc rozpocząć grę z wykorzystaniem konta tymczasowego, pozostało Ci jedynie wpłacenie pierwszego depozytu. 

Czy można przekształcić konto tymczasowe w konto stałe? 


Po sprawdzeniu funkcjonalności oprogramowania bukmachera możemy zadecydować, czy chcemy być w pełni zweryfikowanymi graczami w wybranym przez siebie zakładzie. Konto tymczasowe, jak wynika z nazwy, jest kontem przejściowym, ponieważ w każdej chwili możemy przekształcić je w konto stałe. Co skłania graczy do pełnej weryfikacji? Konto tymczasowe to rozwiązanie mimo wszystko chwilowe, które niesie za sobą pewne ograniczenia. Utrudnieniem mogą być często występujące limity finansowe. Zdarza się, że bukmacher ustala największą kwotę wpłaty, jakiej gracz może dokonać. Musimy być również przygotowani na to, że chcąc wypłacić wygraną za postawione zakłady, będziemy musieli zweryfikować swoje dane. Bukmacherzy uniemożliwiają wypłatę środków niezweryfikowanym graczom. 

Rejestracja bez dowodu - podsumowanie 


Założenie konta tymczasowego to dobra opcja dla początkujących graczy, którzy chcą nieco lepiej poznać świat bukmacherki. Umożliwia im postawienie pierwszych zakładów i przekonanie się, czy chcą w to inwestować swój czas i pieniądze. Należy jednak pamiętać, że mając konto tymczasowe, na pewnym etapie zauważymy ograniczenia nałożone przez bukmachera. Są one w pełni uzasadnione i wynikają z chęci przestrzegania prawa polskiego. Naszym zdaniem warto poświęcić trochę czasu na dokonanie pełnej weryfikacji,  aby odblokować wszystkie funkcjonalności strony internetowej bukmachera.